خانه / بیوگرافی اسماعیل خلج امیرحسینی

بیوگرافی اسماعیل خلج امیرحسینی

اسماعیل خلج امیر حسینی در ۱۴ روز از بهمن ماه سال ۱۳۶۷ در تهران به دنیا آمد ، اکنون متأهل و دارای یک فرزند می باشد .

آقای امیر حسینی دوران شیرین کودکی رو همچون دیگر کودکان ایران زمین سپری نمود در دوران دبستان بسیار آرام منضبط بود .

اسماعیل خلج امیر حسینی  پس از گذراندن دوره دبستان در دبستان شهید مولایی توانست مقاطع راهنمایی و سپس هنرستان را با نمرات عالی پشت سر بگذارد و سپس در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند در رشته معماری مشغول به تحصیل شد .

اسماعیل خلج امیر حسینی در حین تحصیل فعالیت خود را در زمینه های مختلف کارآفرینی و مارکتینگ آغاز نمود و توانست با کسب ده ها عنوان برازنده یکی از فعالین حوزه مواد غذایی بالاخص روغن خوراکی شود که در سال ۱۳۸۹ مجموعه پخش روعن های خوراکی را تاسیس نمود و ۱۲ سال در صنعت روغن های خوراکی  فعالیت دارد .
از دیگر فعالیت های جناب مهندس امیر حیسنی تحقیق در حوزه واردات و صادرات روغن های صنفی و صنعتی می باشد و ابشان همچنین سابقه مدیریت و فعالیت شغلی در سه کشور قطر ، عمان و ترکیه را نیز دارد .
در کنار آن ۵ سال سابقه در حوزه مارکتینگ فروش و مدیریت فروش نیز در کارنامه مهندس امیر حسینی نیز دیده می شود.
در سال ۱۳۹۷ با رشد روز افزون دنیای دیجیتال و اهمیت فعالیت در این حوزه توانست با ثبت برند الو روغن توزیع روغن خوراکی را در کل کشور به شکل استارتاپی آغاز نماید که در حال حاضر الو روغن به عنوان یکی از برترین های پخش روغن در ایران فعال میباشد .
آقای اسماعیل خلج امیر حسینی در کنار تأسیس پخش روغن الوروغن ، کارخانه روغن کشی نیز تأسیس نموده است و  روغن باکیفیتی در جهت ارائه به مشتریان تولید می شود .
با توجه به فعالیت ها و تأسیسات جناب آقای مهندس خلج ، افراد بسیاری مشغول به کار شدند و جناب مهندس از این حیث به عنوان بک کارآفرین نمونه شناخته می شود.